پراخت امن در برگ و باد

امروزه یکی از مباحث کاربردی اینترنت خرید و فروش آنلاین می باشد و در این میان فروشگاه های اینترنتی نقش مهمی را ایفا می کنند. در این مطلب تعریفی مختصر و مفید درباره ی نحوه ی پرداخت هزینه سفارش در وب سایت برگ و باد می پردازیم. ما در این فروشگاه به مشتریان خود این امکان را می دهیم که از سه طریق بتوانند هزینه کالای خود را پرداخت کنند.

 پرداخت امن در برگ و باد

پرداخت در محل

امروزه خرید های اینترنتی و آنلاین بسیار شایع شده است و مردم به علت دسترسی آسان به اینترنت، مشغله های کاری و سهولت در یافت محصول مورد نظر، خرید اینترنتی را به حضوری ترجیح می دهند. آمار نشان می دهد که روزانه هزاران خرید اینترنتی انجام می شود به همین دلیل وبسایت برگ و باد در همین زمینه شروع به فعالیت کرده است. فروشگاه برگ و باد به کاربر حق انتخاب را می  دهد که چگونه خرید خود را انجام دهد. یکی از شرایط پرداخت که برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است و گاها شرط اصلی آن ها برای خرید اینترنتی می باشد سرویس های پرداخت در محل است. شما می توانید هزینه سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت کنید. مهم ترین مزایای پرداخت در محل جلب رضایت مشتری است. نحوه ی پرداخت هزینه هم به این صورت است که هزینه ی ارسال باید از طرف مشتری به یکی از شماره کارت های موجود در سایت واریز شود. بقیه هزینه را می توان بعد از دریافت کالا و تست محصول، تحویل باربر داد.

پرداخت اینترنتی

کاربران برگ و باد می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده ازی و ارسال می شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

هنگام ثبت سفارش می توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. برای پرداخت اینترنتی شما نیاز به شماره کارت، رمز دوم کارت، تاریخ انقضای کارت و CVV2 دارید.

 پراخت اینترنتی

پرداخت کارت به کارت

این روش هم مانند پرداخت آنلاین است با این تفاوت که به جای استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی، مبلغ مورد نظر را مستقیما به حساب خود شخص واریز می کنید. دقت داشته باشید در هنگام کارت به کارت مبغ را حتما به حساب کارت های درج شده در وبسایت واریز نمایید. این شماره کارت ها باید به نام شخصی باشد که نماد اعتماد و ساماندهی به نام اوست. مدیریت وبسایت برگ و باد آقای عمر رشیدی می باشد. نماد اعتماد،‌ ساماندهی و کلیه شماره کارت ها به نام ایشان است. 

بانکشماره کارتدارنده
ملت6104-3378-2164-9603رشیدی
صادرات6037-6916-4990-4505رشیدی
ملی8344-3282-9972-6037رشیدی

پرداخت امن

درگاه های پرداخت اینترنتی از نکاتی امنیتی بهره مند هستند که کاربران با توجه کردن به این نکات مهم می توانند از هرگونه کلاهبرداری در امان باشند و در بستری امن تراکنش انجام دهند. از مهم ترین نکات امنیتی که کاربران در هنگام ورود به درگاه های پرداخت اینترنتی باید به آن توجه کنند، آدرس صفحه در نوار URL مرورگر اینترنتی است، در این نوار ابتدا باید صفحه با کلمه https آغاز شود. همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد رسانه باشد.

پرداخت امن

ss ss ss ss ss
09182956217 📱 09182956216

در واتس اپ پیام دهید