تلویزیون هایسنس

کمپانی هایسنس در سال 2015 برای اولین بار سری جدید فناوری های خود تحت عنوان "ULED" را معرفی کرد.این تلویزیون ها بدون استفاده از فناوری های OLED بوده و تنها شباهت آنها در ارائه تصویر است. بدون شک با جهش پیش آمده در قیمت ارز خرید برندهای ال جی، سامسونگ و سونی برای هر کسی مقدور نیست، در این میان برندهایی همچون هایسنس، توشیبا و ... می...

تلویزیون هایسنس

کمپانی هایسنس در سال 2015 برای اولین بار سری جدید فناوری های خود تحت عنوان "ULED" را معرفی کرد.این تلویزیون ها بدون استفاده از فناوری های OLED بوده و تنها شباهت آنها در ارائه تصویر است. بدون شک با جهش پیش آمده در قیمت ارز خرید برندهای ال جی، سامسونگ و سونی برای هر کسی مقدور نیست، در این میان برندهایی همچون هایسنس، توشیبا و ... می تواند گزینه ی مناسبی برای کاربران باشد. چیزی که در مورد تلویزیون های این کمپانی می توان گفت ارائه ی کیفیت با مناسب ترین قیمت ممکن است. پس از بررسی های سطحی،کیفیت بالای این تلویزیون اثبات شد.نقاط قوت این ULED در چند نکته بود.اول آنکه برخی از مدل ها از فناوری نقاط کوانتومی (QD) استفاده می کردند،دوم آنکه آرایه نوری و چیدمان LED ها در Backlight بسیار متعدد،گسترده و با کیفیت مناسب است (Full Array Local Dimming).در نتیجه این تلویزیون ها دارای پشتیبانی از HDR هستند و توانایی ایجاد روشنایی بدون نشت نور در "نیت" بالا هستند.اینک HISENSE اعلام کرده است که سری جدید این تلویزیون ها با نام ULED 3.0 در مدل های مختللف تولید و آماده عرضه جهانی هستند. 

شما می توانید مدل های مختلف این برند خوش نام با قیمت دوستانه را در فروشگاه برگ و باد مشاهده، بررسی و خریداری نمایید. توصیه می کنیم قبل از خرید و انتخاب نمایشگر خود حتما با کارشناسان ما در بخش فروش تماس گرفته و مشاوره و راهنمایی هایشان جهت خریدی هوشمندانه و مناسب با بوجه خود از دست ندهید. 

بیشتر

تلویزیون هایسنس 

لیست مقایسه محصولات

انصراف
فروش 09182956215 📱 فروش09182956217

در واتس اپ پیام دهید